Etkinlikler/Sanat kategorisinde tüm etkinlikler, kültürel ve sanatsal haberlere ulaşabilirsiniz.

Yeni Haberler

Etkinlikler/Sanat

Steam, Türk Lirasına veda etti

Steam, Türk Lirasına veda etti     Oyunfor, Steam’in 20 Kasım tarihinde Türk Lirası desteğini bırakarak satışlarını Dolar üzerinden devam ettirmesi konusunu değerlendirdi.

Etkinlikler/Sanat

Kaspersky ürünleri, AV-TEST incelemesinde fidye yazılımlarına karşı mutlak etkinliğini kanıtladı

Kaspersky ürünleri, AV-TEST incelemesinde fidye yazılımlarına karşı mutlak etkinliğini kanıtladı   Kaspersky Endpoint Security for Business, Kaspersky Small Office Security ve Kaspersky Standard, AV-TEST tarafından düzenlenen düzenli ‘Gelişmiş Tehdit Koruması’ değerlendirmelerinin tamamını başarıyla geçti.

Etkinlikler/Sanat

Hyundai ve University College London, Karbonsuz Geleceğin Teknolojileri İçin İşbirliği Yapıyor.

Hyundai ve University College London, Karbonsuz Geleceğin Teknolojileri İçin İşbirliği Yapıyor.

Etkinlikler/Sanat

Vodafone'dan yeni dijital ödeme çözümü

Vodafone, inovatif ürün ve hizmetlerle müşterilerinin dijital deneyimini artırmaya devam ediyor.

Etkinlikler/Sanat

Amazon Web Services (AWS), Yeni Üretken Yapay Zeka Destekli Asistan Amazon Q'yu Duyurdu

Güvenlik ve gizlilik göz önünde bulundurularak geliştirilen yeni nesil üretken yapay zeka destekli asistan, çalışanların şirket verileri ve deneyimini kullanarak sorularına yanıt almalarına, problem çözmelerine, içerik üretmelerine ve farklı konularda harekete geçebilmelerine yardımcı oluyor.

Etkinlikler/Sanat

Lenovo; ThinkStation P8 ile İş İstasyonlarında Performansın Sınırlarını Zorluyor

Teknoloji devi Lenovo, AMD Ryzen™ Threadripper™ PRO 7000 WX Serisi işlemcilere ve NVIDIA® RTX™ GPU’lara sahip yeni ThinkStation™ P8 tower iş istasyonunu tanıttı.

Etkinlikler/Sanat

Kaspersky'den, Şifre Güvenliğine Emoji Dokunuşu: Dijital Korumanızı Renklendirin!

Kaspersky’den, Şifre Güvenliğine Emoji Dokunuşu: Dijital Korumanızı Renklendirin! Yenilikçi Bir Adım ile Siber Tehditlere Karşı Koruma!   Kaspersky, emoji tabanlı şifrelerin siber güvenlik açısından kullanıcıların şifre deneyimini daha eğlenceli ve etkili hale getirebilecek bir potansiyele sahip olduğuna dikkat çekiyor.

Etkinlikler/Sanat

2024 yılında siber güvenlik dünyasını neler bekliyor ?

2024 YILINDA SİBER GÜVENLİK  DÜNYASINI NELER BEKLİYOR?   Bütünleşik siber güvenlik alanında küresel bir lider olan WatchGuard® Technologies, 2024 siber güvenlik tahminlerini yayınladı.

Etkinlikler/Sanat

ESET Research, Telekopye online dolandırıcılarının işe alımı ve dolandırıcılık süreçlerini inceledi 

ESET Research, Telekopye online dolandırıcılarının işe alımı ve dolandırıcılık süreçlerini inceledi    Dolandırıcıların altın kuralı: Daha fazla çalış, daha az konuş   Siber güvenlik şirketi ESET, yeraltı forumlarındaki reklamlar sayesinde yeni saldırganların Telekopye gruplarına nasıl katıldığını inceledi.

Etkinlikler/Sanat

Bulut bilişim trendleri vodofone busıness cloud day'de konuşuldu

BULUT BİLİŞİM TRENDLERİ VODAFONE BUSINESS CLOUD DAY’DE KONUŞULDU                                                                                                   Vodafone Business’ın, MEXT Teknoloji Merkezi’nde gerçekleştirdiği Vodafone Business Cloud Day etkinliğinin ikincisinde pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren şirketlerin yöneticileri bir araya geldi.

Giriş Yap

Kadıntime ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin