Etkinlikler/Sanat kategorisinde tüm etkinlikler, kültürel ve sanatsal haberlere ulaşabilirsiniz.

Yeni Haberler

Etkinlikler/Sanat

Senua's Saga: Hellblade II ve Serum DLSS 3 Desteği alıyor

Senua’s Saga: Hellblade II oyun dünyasına  DLSS 3 ve Reflex teknolojilerinin ilk gün desteğiyle girerken, GeForce RTX oyuncuları mükemmel bir deneyim ve azaltılmış sistem gecikmesiyle mücadeleye başlayacak.

Etkinlikler/Sanat

Kocaeli Bilişim Fuarı kapılarını açıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle 24-25-26 Mayıs tarihlerinde Kocaeli Bilişim Fuarı düzenlenecek.

Etkinlikler/Sanat

Samsung Electronics Türkiye Klima Sistemleri Direktörü Ekin Tezeren: “Yapay zeka ve enerji tasarrufu iklimlendirmenin geleceğini belirleyecek"

Samsung Electronics Türkiye Klima Sistemleri Direktörü Ekin Tezeren, Four Essentials Mühendislik Toplantısında “Mekanik Tesisatın Yeni Yüzyılı” etkinliğine katıldı.

Etkinlikler/Sanat

Casper, En İnce ve En Hafif Dizüstü Bilgisayarı Nirvana Z100'ü Satışa Sundu!

Nirvana ailesinin en yeni ve en üst segment üyesi olan Casper Nirvana Z100, Casper’ın bugüne kadar ürettiği en ince ve en hafif dizüstü bilgisayar olma özelliğiyle üretkenlik ve verimliliği, yüksek mobilite ile buluşturuyor.

Etkinlikler/Sanat

Kaspersky'nin ödüllü Security Awareness Platform'u artık kurum içi olarak da sunuluyor

Kaspersky, bu gibi müşterilerin çalışanlarının siber güvenlik becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için ödüllü Kaspersky Otomatik Güvenlik Farkındalığı Platformunun (Kaspersky Automated Security Awareness Platform-ASAP) şirket içinde çalışabilen modelini tanıttı.

Etkinlikler/Sanat

İzmir Büyükşehir Belediyesi Yapay Zeka ve Akıllı Şehirler Müdürlüğü kuruldu

Yeni birim, akıllı teknolojiler yardımıyla İzmir’i daha yaşanabilir ve sürdürülebilir bir kente dönüştürme misyonuyla çalışacak.

Etkinlikler/Sanat

'İklim için Yapay Zeka Hackathonu'na başvuru için yarın son gün!

Samsung Electronics MENA, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ortaklığıyla düzenlediği ACT28 İkilm için Yapay Zeka Hackathonu’nda (ACT28 AI for Climate Hackathon “Hackathon”), iklim değişikliğine bağlı sorunlara yenilikçi çözümler üretmek için yapay zeka, makine öğrenimi, mobil teknolojiler ve diğer öncü teknolojilerle geliştirilen projeler yer alacak.

Etkinlikler/Sanat

Honor of Kings 20 Haziran'da tüm dünyaya açılıyor

20 Haziran itibarıyla küresel çapta tüm mobil cihazlarda oynanabilecek olan Honor of Kings, oyun severleri uluslararası takımlar oluşturup savaş arenasında mücadele etmeye davet ediyor.

Giriş Yap

Kadıntime ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin