Magazin kategorimizde ünlüler, yaşamları ve haklarındaki haberlere ulaşabilirsiniz.

Yeni Haberler

Magazin

Uluslararası Perakende ve Gayrimenkul Fuarı MAPIC'e Türkiye'den dikkat çeken katılım

Her yıl Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük perakende ve gayrimenkul fuarı MAPIC bu yıl da tüm sektörün ilgi odağı oldu.

Magazin

Tanyer Yapı Genel Koordinatörü Taylan Tanyer: “Gayrimenkul En Karlı Yatırım Aracı"

Tanyer Yapı Genel Koordinatörü Taylan Tanyer, 2023 yılında durağan seyir izleyen gayrimenkul sektörünün her şeye rağmen en çok kazandıran yatırım aracı olduğunu söyledi.

Magazin

TÜMKİAD İzmir'in ilk hedefi Tarım Üniversitesi

Tüm Kalkınma ve Girişimci İş İnsanları Derneği (TÜMKİAD) İzmir İl Başkanlığı’nın açılış kongresi yaklaşık bin konuğun katıldığı görkemli bir toplantıyla yapıldı.

Magazin

Aksigorta'dan 5,5 Milyon Ton Emisyon Tasarrufu

Aksigorta’dan 5,5 Milyon Ton Emisyon Tasarrufu Sigortacılık sektörünün önemli oyuncularından Aksigorta, Sürdürülebilirlik Raporu’nun ikincisini yayınladı.

Magazin

Microsoft Türkiye, “Microsoft Dynamics 365, Pazarlama & Satış, Copilot ile Etkin Müşteri Yönetimi" etkinliğinde pazarlama odaklı iş uygulamalarını tanıttı

Microsoft Türkiye, Microsoft Türkiye ofisinde düzenlediği “Microsoft Dynamics 365, Pazarlama & Satış, Copilot ile Etkin Müşteri Yönetimi” etkinliğinde pazarlama odaklı iş uygulamalarını müşterilerine tanıttı.

Magazin

Rönesans ChargeR sekiz ilde 13 noktada 50 şarj ünitesini işletmeye açtı

Rönesans ChargeR Türkiye’nin en yenilikçi istasyon ağı olma hedefiyle 50 şarj ünitesini hizmete açtı.

Magazin

Türkiye Sigorta, Türkiye İnovasyon Haftası'nda Yerini Aldı

Türkiye Sigorta, 23-25 Kasım tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası’nda yerini aldı.

Magazin

Minycenter minikleri kışa hazırlıyor

Kış geldi… Minikleri soğuklardan korumak için en renkli ve heyecanlı tasarımlar, Minycenter ‘Sezon Ortası İndirimleri’ ile gardıropların başrolü olacak.

Magazin

Eminevim gerçekleştirdiği teslimatlarla 250 binden fazla ailenin yüzünü güldürdü

Tasarruf finansman sektörünün lideri olma sorumluluğu ile uzun yıllardır sektörün gelişimine yön veren Eminevim, BDDK lisanslı bir finans kurumu olarak ülke çapındaki 119 şubesi ile 85 milyonluk Türkiye’ye hizmet sunuyor.

Giriş Yap

Kadıntime ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin